Izplatītākās pokera kļūdas

Kļūdīties, protams, ir cilvēcīgi, kļūdas mums iemāca vairāk nekā uzvaras un kļūdas veido raksturu, taču ir vietas un brīži, kad kļūdīties, turklāt vēl stulbi kļūdīties, nevajadzētu. Viena no tādām lietām ir pokera spēle – pat ja esi spēles iesācējs, atceries, ka pokers ir gudra spēle, tāpēc muļķīgām kļūdām te nav vietas!

  • Kļūda numur 1. Pārāk daudz kombināciju. Pokera kazino spēles iesācēju izplatītākā kļūda ir tāda, ka viņi vēlas izspēlēt katru kombināciju, kas gadās. Tas parasti notiek aiz nepacietības vai tāpēc, ka negribas palikt izslēgtam no spēles, taču nevajag baidīties nolikt kārtis! Ne katra kombinācija, kurā ir viena vai divas labas kārtis, ir uzvarošā kombinācija! Ja mēģināsi izspēlēt visas kombinācijas, ātri vien paliksi bez pokera čipiem!
  • Kļūda numur 2. Pārāk daudz blefošanas. Šī ir tipiska iesācēju kļūda, ar ko daudzi pārāk aizraujas. Daudzi jaunie spēlētāji domā, ka pokers ir tikai un vienīgi par blefošanu, taču tā galīgi nav tiesa! Meistarība slēpjas tajā, ka jāblefo ir tik maz, lai radītu iespaidu, ka lielākoties jūs neblefojat, jo citādi spēles maniere ar biežu blefošanu kļūst pārāk paredzama. Te svarīgi piebilst, ka pat mājas apstākļos, uzraujot kādu pokera partiju, ir būtiski pēc spēles neatklāt savus pokera blefošnaas noslēpumus – ja, tikko spēlei beidzoties, jūs sākat lielīties, cik veiksmīgi izdevās visus apmuļķot, varat būt droši – nākamreiz tas vairs neizdosies!
  • Kļūda numur 3. Spēlēšana pāri saviem līdzekļiem. Ehhh, nu šī ir aktuāla problēma ne tikai iesācējiem, bet arī visiem tiem, kuri ir pārāk azartiski un spontāni pie pokera galda. Bet tā spēlēt nav ieteicams – te vienmēr ir jāzina, cik naudas vēlies atvēlēt pokera spēlei, un šīs robežas nedrīkst pārkāpt! Neuzķeries uz kārdinošās sajūtas, ka “vēl drusciņ, un es būšu laimējis atpakaļ visu savu naudu!” Nē, tā parasti nenotiek, daudz biežāk tas “vēl drusciņ” beidzas ar to, ka nospēlēta tiek arī visa īres nauda, studiju maksa un kas tik vēl ne.. .