Keno izloze  

Keno izloze ir spēle kurā tās spēlētājam jāmin skaitļi, pašam nosakot spēles likmi un skaitļu minējumu skaitu ar kādu tas vēlas piedalīties. Dēļ šīm variācijām Keno spēle ir pieejama plašai cilvēku grupai ar dažādiem ienākumu līmeņiem.

 

Īsumā par Keno vēsturi

Keno pirmsākumi meklējami Ķīnā. Savukārt no 19. gadsimta beigām šī spēle parādījusies arī ASV, kur to ieveduši imigranti no Ķīnas. Keno izlozē, tās oriģinālajā versijā,skaitļu vietā tika izmantotas Ķīniešu rakstu zīmes. Ienākot ASV tās, protams, tika aizvietotas ar vietējiem saprotamajiem arābu skaitļiem.Šīs spēles vēsturē ASV ir bijis periods, kad tā sasaistīta ar zirgu skriešanas sacīkstēm, tas noticis Nevadā. Vēlāk gan šī prakse pārtraukta.

5 soļi veiksmīgai Keno spēlei

Keno izloze ir samērā vienkārša un, ja sekosiet šiem pieciem soļiem, potenciālais laimests jums tik pat kā kabatā:
Solis nr. 1: Jums jāizlemj ar cik skaitļiem viņš/-a vēlas piedalīties. Parasti tie ir 1 līdz 10 minējumi.

Solis nr. 2:Nosakiet likmi ar kādu gribiet piedalīties spēlē (visbiežāk tie ir 0.20-10 Eiro vienā spēlē). No likmes ar kādu piedalīsieties būs proporcionāli atkarīgs arī jūsu potenciālais laimests.

Solis nr. 3: Jums jāizvēlas laimīgie skaitļi ar kuriem spēlēsiet Keno izlozē. Pastāv arī iespēja spēlēt “Ātrspēli”, kur datora programma izvēlēsies jūsu vietā.

Solis nr. 4: Online platformas piedāvā arī papildspēli džokers. Ja arī jūs vēlaties piedalīties šajā papildspēlē, tad jums tas jānorāda izlozes pieteikumā.

5. solis: Jums ir iespēja izvēlēties cik izlozēs vēlaties piedalīties vienlaicīgi. Parasti pieejamais daudzums ir no 1 līdz pat 21.

Kā uzvarēt Keno izlozē?

Kad izlozes kuponu esiet aizpildījis, datora programma parādīs 20 laimīgos skaitļus. Jo vairāk no šiem skaitļiem būsiet uzminējis, jo lielāks laimests.

Vai pastāv kāda stratēģija?

Ja esiet stratēģiju cienītājs, tad, iespējams, šī spēle nav domāta jums. Keno izlozes rezultāti ir pārāk neparedzami un nejauši, lai kāds varētu tajā pielietot kādu stratēģiju vai izkalkulēt rezultātu. Keno izloze domāta tiem, kas vienkārši grib izmēģinot veiksmi par to īpaši neiespringstot un nelauzot galvu.

Par papildspēli Džokers

Kā jau minēts iepriekš Keno un daudzas citas azartspēles (starburst) piedāvā jums spēlēt papildspēli Džokers, kurā, ja paveiksies variet iegūt pat līdz 150 000 Eiro. Šajā spēlē piedalieties ar savu kupona numuru un laimēsiet tad, ja tas sakritīs ar 6 skaitļiem, ko izlozēs dators. Iespējams laimēt arī tad ja sakritīs 2, 3, 4, 5 skaitļi un guvums būs proporcionāls sakritušo skaitļu skaitam.